Dodávky celých interiérů 

Design a výroba nábytku a  součástí interiéru

V návaznosti na dodávky interiérů se naše zaměření stále častěji orientuje i na vývoj a výrobu nábytkových součástí pro naše dlouhodobé klienty. Společně s důrazem na kvalitu, robusnost a vysokou úrověň zpracování jsme vytvořili koncept vývoje nábytkových a interiérových a exteriérových prvků, kde dle definice klienta vytváříme řešení napasované na korporátní definice a atypycká  řešení na míru. Od dodávek sedacích systému pro nákupní centra, přes lobby kancelářských budov až po resturace jsem vytvořili bezpočet unikátních produktů a systémových řešení.  

Dodávky interiérů na klíč

Ve spoupráci s architekty a designéry dodáváme takzvané fit-out řešní od hrubé stavby a rozvodů po finální vybavení nábytkem.

Věříme, že všechny prostory v interiéru by měly být pojednány tvůrčím způsobem a naplněny řadou elegantních řešení pro moderní, ekologické a inteligentní bydlení, v němž budou hrát hlavní roli ekologické materiály, které neškodí životnímu prostředí a zároveň splňují vše, co se od moderních materiálů žádá.

Naší doménou v sortimentu jsou obklady a dlažby, koupelnové vybavení, kuchyně, kuchyňský nábytek a doplňky od předních světových výrobců. Pyšníme se exkluzivním zastoupením několika značek na českém trhu. Překrásné obklady a dlažby z dílny firmy Mutina či Mosa v sobě skrývají nečekané možnosti. Technicky dokonalé, designové kuchyně Valcucine, židle amerického výrobce Emeco snoubí úžasný design a ekologii.