Rezidence Thámova

Nabízíme bydlení s nostalgickým půvabem karlínského domu z 19. stol. ve spojení s komfortem 21. stol., v současnosti jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících pražských čtvrtí.

Společnost THAM, a.s. zahájila rekonstrukci 5ti podlažního činžovního domu v Praze 8 Thámově ul. přímo u vchodu do stanice metra B Křižíkova.
V prvním podlaží domu budou situovány nebytové prostory a na zbylých podlaží domu vznikne vždy 6 bytů s výměrami od 32 m2. Součástí rekonstrukce je rovněž vybudování půdní vestavby v 6. NP, kde vzniknou tři byty s terasami a ateliérovými okny.

Lokalita

Karlín - lokalita, kde se dobře bydlí.

Původně byl Karlín samostatnou obcí, která vznikla na počátku 19. století.  Díky své poloze v blízkosti centra a široké nabídce služeb se Karlín stal velmi oblíbenou lokalitou. Po ničivé povodni v roce 2002, bylo v Karlíně investováno stovky miliónů korun do nové infrastruktury, protipovodňové ochrany, do rekonstrukce domů, jejich fasád a parků.

Proč bydlet právě zde?

Prodej a pronájem bytů

Prodej a pronájem bytůProdej a pronájem bytůProdej a pronájem bytůProdej a pronájem bytůProdej a pronájem bytůProdej a pronájem bytůProdej a pronájem bytů

Prodej a pronájem bytů

Pronájem nebytových prostor