REALITNÍ ČINNOST

Poradenství Akvizice Oceňování Právní služby Administrativa

Poradenská služba pro klienty

Každému klientovi, který nás navštíví, připravíme kvalifikované posouzení jeho nemovitosti z hlediska dalšího využití nebo prodeje podle aktuální situace na trhu.

Akvizice jednotlivých nemovitostí včetně náležité prezentace

Stepp Consult na základě svého technického a personálního vybavení zpracovává do 24 hodin po prohlídce prezentační materiál na jednotlivé nemovitosti včetně fotografické dokumentace, které okamžitě umisťuje na všechna smluvně zajištěná informační místa a internetové servery. Zpracování materiálu probíhá v elektronické i grafické formě.

Oceňování nemovitostí a pohledávek

Pomocí vlastních smluvních i externích znalců zajišťujeme znalecké ocenění i posudky pro své klienty, tedy oceňování nemovitostí z hlediska věcných cen, podle cenového předpisu, metodou srovnávací i výnosovou. Aktuální tržní ceny upřesňujeme podle situace na trhu nemovitostí v reálném čase. Tuto službu v současné době poskytujeme pro městskou část Praha 7 a zajišťovali jsme ji v poslední době pro pobočku Komerční banky Praha město. Naši pracovníci ve spolupráci s externími běžně zajišťují oceňování pohledávek podle potřeb našich klientů.

Právní služby

Přímo v kancelářích naší firmy pracuje advokátní kancelář JUDr. Jaromíra Reitingera, která je specializovaná na oblast nemovitostí, investic a financování. Toto spojení nám umožňuje nejenom zjednodušení vlastní prodejní činnosti – ověřování podpisů účastníků, sepisování kupních a dalších smluv, ale i pomáhá udržovat vysoký standard zajišťovaných smluvních vztahů a vysokou jistotu a zabezpečení našich klientů.Zároveň nabízí klientům advokátní úschovu finančních prostředků a listin.

Kompletace podkladů

Rozbor obchodních možností

Doporučení optimálního postupu