top of page

Naše služby

Reality

Zajišťujeme prodej, nákup a pronájem nemovitostí. Naše služby zahrnují veškeré právní úkony, advokátní nebo notářské úschovy peněz a dokumentů a naší prioritou je vždy spokojenost klientů.

zlenice-8421-1024x683_edited.jpg
dveře

Správa nemovitostí

Nabízíme komplexní služby pro majitele nemovitostí, včetně správy jednotlivých bytů nebo objektů. Ve spolupráci s naší advokátní kanceláří a ekonomy zajišťujeme seriózní a transparentní vedení veškeré agendy.

Development

Již více než 20 let zajišťujeme vlastní i klientskou developerskou činnost. Specializujeme se zejména na pozemky a jejich budoucí využití.

brandýs.jpg
zlenice-8424-1024x683.jpg

Interiérový design

V rámci vlastního developmentu a ve spolupráci s architekty a designéry nabízíme návrhy a provedení interiérů v moderním a funkčním designu.

Advokátní kancelář

Ve spolupráci s naší advokátní kanceláří dokážeme zajistit vysoký standard právních služeb, včetně návrhů a projednání potřebných smluv i advokátních úschov.

Patent Preparation and Prosecution_edited.jpg
Building Plans

Poradenství

Vzhledem k třicetiletému působení na trhu máme tu nejlepší kvalifikaci a můžeme tak poskytovat veškeré poradenství v daném oboru. Navíc provádíme i odhady cen nemovitostí i odhady cen v rámci dědického řízení.

Služby: Services
bottom of page